vacatures.ap.be

Welkom op de vacaturesite van het departement Gezondheid en Welzijn.

Een site voor afgestudeerden en laatstejaars van de opleidingen:

  • Verpleegkunde
  • Vroedkunde
  • Ergotherapie
  • Sociaal Werk
  • Orthopedagogie
  • Toegepaste Psychologie
  • Banaba Autismespectrumstoornissen
  • Banaba Intensieve zorgen en Spoedgevallenzorg

 

Vacatures raadplegen als oud-student
Op zoek naar een job of een nieuwe uitdaging? Via “vacatures zoeken” vind je verschillende jobaanbiedingen voor bovenstaande opleidingen.

Registreren als bedrijf
Heb je een vacature voor de afgestudeerden van één van bovenstaande opleidingen? Klik op “registreer als bedrijf” om je gegevens in te geven. Zodra je registratie bevestigd is, kan je van deze site gebruik maken om gratis jobaanbiedingen te publiceren.

Contact
AP Hogeschool
Departement Gezondheid en Welzijn
Campus Spoor Noord -Noorderplaats | Noorderplaats 2, 2000 Antwerpen

Algemene info | Hanane Bouhadan: hanane.bouhadan@ap.be, T +32 3 220 54 66

Verpleegkunde | Karine Spinnoy: karine.spinnoy@ap.be, T  +32 3 220 32 87
Vroedkunde | Miek Brouns: miek.brouns@ap.be, T +32 3 220 32 11
Ergotherapie | Godelieve Winderickx, godelieve.winderickx@ap.be, T +32 3 220  54 67
Sociaal Werk | Yvonne Postma, yvonne.postma@ap.be, T +32 3 220 32 76
Orthopedagogie | Bart Hofman, bart.hofman@ap.be, T +32 3 220 32 48
Toegepaste Psychologie | Elisah D'Hooge, elisah.dhooge@ap.be, T +32 220 32 78

 Banaba Autismespectrumstoornissen | Wim Stinkens, wim.stinkens@ap.be, T +32 3 220 55 040
Banaba Intensieve Zorgen en Spoedgevallenzorg | Bruno Maertens, bruno.maertens@ap.be, T +32 3 220 54 32