Welkom op de alumniwebsite van het departement Gezondheid en Welzijn

Heb je de opleiding ergotherapie, orthopedagogie, sociaal werk, verpleegkunde of vroedkunde gevolgd? Dan kun je via deze website in contact komen met je studiegenoten en de hogeschool.

Blijf op de hoogte van de activiteiten binnen de hogeschool via nieuwsberichten en hou contact met de oud-studenten. Daarnaast helpen we jou graag in jouw zoektocht naar een geschikte job. 

Ziekenhuizen, RVT ’s, privépraktijken, jeugdhuizen, bedrijven, … kunnen ook van deze databank gebruik maken. Registreer je en maak de vacature bij de alumni van departement Gezondheid en Welzijn bekend.

Contact

AP Hogeschool
Departement Gezondheid en Welzijn
Locatie: Campus Spoor Noord -Noorderplaats | Noorderplaats 2, 2000 Antwerpen

Algemene info | Hanane Bouhadan: hanane.bouhadan@ap.be, T +32 3 220 54 66

Verpleegkunde | Karine Spinnoy: karine.spinnoy@ap.be, T  +32 3 220 32 87
Vroedkunde | Miek Brouns: miek.brouns@ap.be, T +32 3 220 32 11
Ergotherapie | Godelieve Winderickx, godelieve.winderickx@ap.be, T +32 3 220  54 67
Sociaal Werk | Yvonne Postma, yvonne.postma@ap.be, T +32 3 220 32 76
Orthopedagogie | Bart Hofman, bart.hofman@ap.be, T +32 3 220 32 48
Banaba Autismespectrumstoornissen | Wim Stinkens, wim.stinkens@ap.be, T +32 3 220 55 040
Banaba Intensie Zorgen en Spoedgevallenzorg | Bruno Maertens, bruno.maertens@ap.be, T +32 3 220 54 32

 

 

CAPTCHA
Deze vraag is er om na te gaan of dit geen robotgestuurde inschrijving is.
3 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.